piątek, 20 lutego 2015

Zapowiedź

Siemanooo!
Tak jak obiecałam kolejna część tego opowiadania pojawi się w moje ferie, a dokładnie mówiąc jutro. Fakt, że pierwszy rozdział mogłabym opublikować już dziś, ale tak cholernie się przed tym denerwuje, że chyba najpierw muszę przeczytać go z jakieś milion razy i dopiero wtedy ujrzy światło dzienne ;)

A tymczasem macie mały fragmencik, aby jakoś umilić wam czekanie.


"Po paru minutach oddalam się od niej o parę centymetrów i spoglądam na jej twarz. Nawet w nikłym świetle tutejszego clubu widzę, że jej twarz jest lekko zaróżowiona, a przyśpieszony, ciepły oddech owija moje policzki. To niesamowite jak zimny drań taki jak ja, prostym gestem może doprowadzić dziewczyny do takiego stanu. Prawdę mówiąc odkryłem to już w wieku 15 lat, kiedy zauważyłem, że dziewczyny nie wzdychają już do miłych chłopaków z sąsiedztwa. Pragnęły przygody i odrobiny szaleństwa, a ja mogłem zapewnić im i jedno i drugie." 

Do jutra! xx 

4 komentarze:

 1. O moj Boże! A jednak moje marzenia sie spełniły! Kochana, nawet nie wiesz jak bardzo ucieszyła mnie wiadomość o II części tego opowiadania, które de facto jest jednym z moich ulubionych.
  A do tego ta zapowiedź! Ludzie, trzymajcie mnie, bo zemdleje z podniecenia!
  Ech, Malik ty nasz bad boy'u :D Co ty z nami robisz?
  Nie mogę sie doczekać jutra! I znow nie będę mogła spać po nocach, analizując kolejne rozdziały. Tak strasznie sie cieszę! Nie mogę opanować szerokiego uśmiechu na mojej twarzy!
  Pozdrawiam ;****

  OdpowiedzUsuń
 2. JEZUS, MARIA !
  2 CZĘŚĆ ?!
  Z PERSPEKTYWY ZAYN'A ?!
  OKEJ, JESTEM W NIEBIE ! :D

  OdpowiedzUsuń