sobota, 28 grudnia 2013

21 Zayn siedzi na moim łóżku i w rękach trzyma ciemnozielony zeszyt, w którym zapisuję rzeczy, o których nikt nie wie. Mój pamiętnik. Każdy czasami ma ochotę się komuś wygadać. Ja w swoim zasięgu nie miałam osoby, której w pełni bym ufała, dlatego musiałam wszystko przelewać na papier. To właśnie tam znajdują się moje największe udręki i ślady potoku wylanych łez. Podbiegam do niego i próbuję wyrwać zeszyt.
                -Zayn proszę. – mówię, kiedy nie chcę go puścić.
                -Poczekaj, chcę zobaczyć co napisałaś o mnie.
                -Nie!
                -Proszę, tylko zerknę. – Nawet ta słodka mina, którą robi nie zmienia mojej decyzji. – OK. oddam ci go, ale pod jednym warunkiem.
                -Jakim?
                Bez słowa wskazuję swój policzek. To niby nic wielkiego, ale myśl o tym, że moje usta mają znaleźć się tak blisko jego szorstkiego od zarostu policzka onieśmiela mnie. Jak na złość zaczynam czuć, że się czerwienie. Chłopak uśmiecha się łobuzersko co jeszcze bardziej pogarsza sprawę, ponieważ od razu przypominają mi się czasy kiedy był dla mnie kompletnie nieznaną osobą, która onieśmielała mnie do granic możliwości.
                -Jesteś słodka.
                Mówi gładząc mój policzek. Jeśli to możliwe staję się jeszcze bardziej czerwona. Jak może uważać, że jestem słodka, skoro wyglądam jak burak? Odwracam od niego wzrok i odsuwam się. Nie ma mowy abym go pocałowała.
                -Dziś Gabi naprawdę przegięła. Stara się tylko jak może, aby odciągnąć ode mnie Klarę. Na domiar złego… - czyta fragment mojego pamiętnika.
                -Przestań.
                Staram się znów odzyskać moją własność.
                -Musisz spełnić warunek.
                Wzdycham głęboko i pochylam się nad nim. Moje ręce zaczynają się trząść ze zdenerwowania, ale wiem, że muszę to zrobić. Moje wargi delikatnie niemal jak muśnięcie piórkiem dotykają jego szorstkiej skóry. Motylki w moim brzuchu jak na jakiś sygnał zaczynają trzepotać. Kiedy pośpiesznie odsuwam się od niego łapie mnie za dłonie i przyciąga do swojego torsu. Nasze twarze dzielą dosłownie milimetry. Znów chcę się znaleźć jak najdalej niego. Niestety utrudnia moje zadanie. Obracając mnie w taki sposób, że teraz leżę przygnieciona jego ciałem niezdolna do jakiegokolwiek ruchu. Czuję jak mimowolnie mój oddech przyśpiesza. Zaczynam drżeć. Moje ciało zdecydowanie nie jest przyzwyczajone do takich rzeczy. Na swoich ustach czuję jego ciepły oddech. Jego czekoladowe oczy są tak blisko mnie, że dostrzegam w nich jaśniejsze plamki, o których wcześniej nie miałam pojęcia. A co jeśli za chwilę mnie pocałuję? To pytanie sprawia, że jeszcze bardziej się boję. Czuję jak mój puls przyśpiesza, a serce chcę wypaść z piersi. Mam wrażenie, że za chwilę z bezradności rozpłaczę się.
                -Zayn, proszę. – ostatkiem sił udaję mi się wyszeptać.
                Do moich oczu napływają łzy. Chyba tylko to decyduję o tym, że chłopak kładzie się obok mnie. Patrzy na sufit i podaję mi zeszyt. Mimo tego, że nadal nie potrafię opanować drżenia dłoni to szybko go łapię. Nie mogę pozwolić na to, aby się rozmyślił. Szybko chowam moją zdobycz do szafki nocnej i już obmyślam dla niej nową kryjówkę. Najwyraźniej dotychczasowe miejsce nie było najlepsze. Zdecydowanie powinnam wcześniej o tym pomyśleć. Przecież wystarczyło tylko otworzyć szufladę i gotowe. Wszystkie moje zmory podane jak na tacy i gotowe do przeczytania. Nie poczułam się zbyt dobrze zdając sobie sprawę z tego, że Zayn grzebał w moich rzeczach.
                -Nie przeszukiwałem ci szafek. Po prostu szukałem chusteczki i to znalazłem. – odpowiedział tak jakby czytał mi w myślach.
                Później nastała cisza. Chciałam ją przerwać, ale nie wiedziałam co mam powiedzieć. Na dodatek mój głos zapewne nie chciałby ze mną współpracować. W głowie nadal miałam mętlik z powodu tej bliskości, która była pomiędzy nami.
                -Znów zawaliłem. Miałem robić to powoli, ale zawsze coś nie wychodzi. – mówił z zaciśniętymi zębami.
                Chciałam go jakoś pocieszyć i powiedzieć, że nic się nie stało, ale nie mogłam. Stało się i to dużo. Tak dużo, że boję się na niego spojrzeć, bo mam wrażenie, że tamta sytuacja za chwilę się powtórzy.
                Przez resztę nocy żadne z nas nie zasypia, ale także nie wydaję z siebie ani jednego dźwięku. Uważnie wsłuchuję się w jego spokojny oddechu. Chciałabym wiedzieć o czym w tej chwili myśli, ale nie chcę zakończyć tej pięknej ciszy.
                Dopiero kiedy niebo robi się różowawe i słońce zaczyna wstawać Zayn porusza się. Podchodzi do okna i po chwili znika. Bez jakiegokolwiek słowa pożegnania.
+++
                Czy czasami nie masz wrażenie, że kogoś dobrze znasz, ale później okazuję się, że ta sama osoba stara się ciebie unikać z niewiadomych powodów?
                Ja tak właśnie mam. W ogóle nie potrafię skupić się na lekcji. W czasie przerwy na lunch w ogóle nie słucham tego co mają do powiedzenia moi przyjaciele. Ukradkiem spoglądam w kierunku stałego miejsca Gabi i Lary. Zauważam, że siedzi z nimi Zayn. Boli. Strasznie boli.
                Najgorsze są lekcje kiedy siedzimy obok siebie. Czuję jego obecność, aż za bardzo, ale nie mogę nic zrobić. Milczenie z jego strony jeszcze bardziej mnie dobija. Co ja bym dała, aby w moim kierunku wypowiedział choć jedno słowo.
+++
                W ogóle nie spodziewam się jego wieczornej wizyty. Dlatego kiedy widzę go wchodzącego do mojego pokoju dostaje małego zawału serca.
                -Co ty tutaj robisz?
                Marszczę gniewnie brwi.
                -Wpadłem cię odwiedzić. – odpowiada tak jakby to było oczywiste i oczekiwał, że za chwilę przyjdę do niego z świeżo zaparzoną kawą.
                -Tyle to ja widzę.
                O biodra opieram dłonie. Mam nadzieję, że wyglądam na choć trochę bardziej groźną. Chyba moje przypuszczenia są mylne, bo chłopak wzrusza tylko ramionami i wygodnie sadowi się na moim krześle bezczelnie zakładając nogi na biurko.
                -Malik co ty sobie w ogóle wyobrażasz?
                Widzę jak jego ciemna brew idzie ku górze. Ta jego obojętność jeszcze bardziej mnie denerwuję.
                -Jakoś w szkole to nie łaska się odezwać.
                Oczekuję, że znajdzie na to jakieś normalne wytłumaczenie, ale on wpatruję się we mnie nadal z uniesioną brwią. Tak jakby zacięła mu się płyta.
                -No słucham! – gdyby nie to, że moi rodzice są w domu na pewno zaczęłabym krzyczeć.
                -Co chcesz usłyszeć?
                -To dlaczego w szkole traktujesz mnie jak powietrze, a mimo to przychodzisz do mnie prawie co wieczór?!
                Mój podniesiony ton chyba w końcu zaczyna na niego działaś, ponieważ gwałtownie wstaję tak, że krzesło uderza w ścianę, ku mojej uldze na tyle cicho, że jestem pewna, że nikogo nie obudziło.
                -W ogóle nie powinniśmy się spotykać.
                -No WOW. Widzę, że ktoś ma tu opóźniony zapłon, bo ja już dawno to sugerowałam, ale nie chciałeś mnie słuchać!
                -Kompletnie do siebie nie pasujemy.
                -Ależ zaskoczenie!
                Czuję, że za chwile naprawdę wyprowadzi mnie z równowagi.
                -Mógłbym mieć każdą, ale ty jesteś dla mnie pewnego rodzaju prawdziwą zdobyczą. Wiem, że za szybko mi nie ulegniesz. Nie wiedziałem, że kujonki są w stanie tak długo wytrzymać. Niektóre załamywały się już po tygodniu, ale ty jesteś twardą zawodniczką.
                -No i chociaż wyjaśniła się sprawa tego dlaczego co chwile pchasz dupę do mojego pokoju! A teraz idź stąd i nie wracaj.
                -Bo co mi zrobisz?
                Kompletnie dezorientuje mnie tym, że zmniejsza dystans pomiędzy nami. Zdziwiona robię parę kroków w tył. Mam nadzieję, że natrafię na drzwi i będę mogła od niego uciec. Nie chcę więcej patrzeć na jego zabójczo przystojną twarz. Niestety pod rękoma czuję chropowatą teksturę ciemnozielonej ściany. Niemal błyskawicznie przy mnie pojawia się Zayn. Od razu przypomina mi się sytuacja z ostatniej soboty, kiedy jego ciało było równie blisko mojego jak teraz. Tyle tylko, że wtedy uważałam go za kogoś w rodzaju przyjaciela, a teraz po prostu darzyłam go czysta nienawiścią, która jeszcze bardziej się powiększała przez to jak mimo wszystko reaguję na ciepło jego ciała.
                Splata swoje palce z moimi cały czas obdarzając mnie zwycięskim wzrokiem. Gdybym tylko była w stanie jakoś się poruszyć! Być może udałoby mi się z zaskoczenia go jakoś odepchnąć. Jego dotyk zarazem mnie brzydzi i cieszy. Jestem do tego stopnia rozkojarzona, że zaczynam zapominać dlaczego w jednej chwili moje uczucia do niego zmieniły się. To bardzo nie dobrze.
                Potem niespodziewanie wargi chłopaka delikatnie dotykają mojej szyi. Czuje się jakby ktoś przykleił mnie super glue do ściany. Nie pamiętam w jaki sposób porusza się koniczynami. Kiedy szok ustępuję zaczynam czuć jego rozgrzane wargi na swojej skórze. W innych okolicznościach pewnie już dawno bym go od siebie odepchnęła, ale teraz potrafię myśleć tylko i wyłącznie o jego dotyku. Swoimi ustami nadal bada każdy szczegół mojej szyi, a mi z rozkoszy z ust wyrywa się cichy jęk, który najwyraźniej jest dla niego niemałą zachętom, ponieważ zamyka mnie w swoim uścisku i nadal kontynuuję swoja czynność tyle tylko, że wplata w nią lekkie ugryzienia pozostawione na mojej skórze.
                Dosłownie sekundę po tym jak zamykam oczy od razu musze je otworzyć, aby dowiedzieć się dlaczego przestał. Widzę jego zwycięski wzrok, który mówi mi, że właśnie takiej reakcji z mojej strony oczekiwał. Jestem zła na siebie tak bardzo jak to możliwe. Najchętniej cofnęłabym czas, aby do tego nie dopuścić, ale i tak wątpię, abym dała radę uwolnić się z jego uścisku. Było mi tak dobrze, że na samo wspomnienie tego przeżycia na moje policzki wpływa rumieniec.
                -Choć spać. – mówi krótko.
                Niemal ciągnie mnie  stronę łóżka. Czuję jak nawet najmniejszy ruch sprawia moim mięśniom trudność. Jestem wyczerpana psychicznie jak i fizycznie. Kładę się na łóżku i zaczynam nienawidzić siebie prawie tak bardzo jak jego. Dlaczego musze być taka głupia? Dlaczego nie potrafię wykonać, ani jednego ruchu kiedy jest tak blisko mnie?
                Udaję mi się przekręcić na bok. Spoglądam przez okno. W tej chwili nawet ta ciemność jest lepsza od widoku jego twarzy. Niestety moja wolność się kończy, ponieważ zaczynam czuć ciepło jego ciała, a już po chwili oplata mnie w talii i przyciąga jeszcze bliżej siebie. Mocno zaciskam powiek, a wolną ręką łapie pościel. Podskakuję w miejscu kiedy czuje delikatne muśnięcia jego warg na moim karku. Jego noga ląduję na mojej, tak, że staję się dla mnie pewnego rodzaju pancerzem. Tak bardzo go nienawidzę, że mam ochotę obrócić się w jego stronę i dać mu w twarz. Dopiero po chwili uświadamiam sobie, że raczej nigdy nie będę w stanie tego zrobić. Później jak na zawołanie moje ciało się rozluźnia. Powieki stają się coraz bardziej  ciężkie, aż w końcu opadają. Zasypiam czując, że już od dawna nie byłam taka spokojna.
+++
                -Nasti, to twój chłopak? - słyszę w pewnym momencie.
~*~ 
Jesteście niemożliwi!!!
Nie mam pojęcia co mam powiedzieć!!!
Ponad 70 komentarzy!!!
Wpatruje się w tą liczbę i chyba do końca to do mnie nie dochodzi.

Chyba zauważyliście, że rozdziały pojawiają się trochę częściej niż zwykle? 
To nie wynika jedynie z tego, że mam wolne, ale właśnie te wasze komentarze dają mi takiego kopa, że chyba zaczynam pisać z prędkością światła ;D

Zapraszam na mojego nowego bloga >>>TAKEN<<< Pierwszy rozdział już niedługo.

W tym roku to już ostatni rozdział na tym blogu, dlatego życzę wam udanego Sylwestra oraz aby ten nowy rok 2014 był lepszy od starego. (tak wiem, że te życzenia są banalne, ale nie jestem dobra w te klocki.)

86 komentarzy:

 1. Oo :D
  Zayn to idiota, skoro do niej przychodzi to na lekcjach też mu korona nie spadnie kiedy się do niej odezwie :)
  Rozdział świetny, cudowny aaa :D
  Noo i.. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :)
  Pozdrawiam
  G xxxxxxx

  OdpowiedzUsuń
 2. Końcówka powalająca.
  '-Nasti, to twój chłopak? - słyszę w pewnym momencie.' Tego w ogóle się nie spodziewałam. A cały rozdział jest wręcz genialny. Akcja z pamiętnikiem była świetna. Nie mogę sie doczekać następnego. Czekam i życzę weny.

  Również życzę udanego Sylwestra, abyś spędziła go w jak najlepszym towarzystwie i aby nadchodzący rok był lepszy od tego. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki cudowny! Awww. :3 Ale się dzieje. Przypuszczam że ostatnie zdanie rozdziału, zostało wypowiedziane przez któregoś z rodziców Anastazji.
  Czekam na next.
  Świetnego Sylwka Starlight!
  Zapraszam do siebie:
  http://1dgivelovetomy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej... ostatni rozdział w tym roku? To smutne:(
  Ale rozdział bombowy!! Normalnie: oh i ah:) Ale jak się okaże że Zayn tylko się nią bawi to osobiście skopię mu ten seksowny tyłeczek. Jeszcze nie wiem jak, ale jakoś to zrobię. Rozdział geeeeeeeeenialny.
  No i gratuluję 70 kom:D
  cieszę się razem z Tobą
  pozdrawiam
  Lalaith

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale się cieszę że już dodałaś następny ! ; ** Czemu tak świetnie piszesz ? ; D Czekam na kolejny . < 33

  OdpowiedzUsuń
 6. To ty jestes niemożliwa jak można przerwać w takim momencie :c

  OdpowiedzUsuń
 7. Omfg!
  BOSKIE *.*
  KOCHAM TO OPOWIADANIE!
  NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KOLEJNEGO :)
  WESOŁEGO NOWEGO ROKU!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowny rozdział... ♥♥♥
  Tobie też życzę udanego sylwestra ^^

  ~M

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie dziwie się ilości komentarzy, bo w 100 procentach na nie zasługujesz!!
  Piszesz wciągająco, aż chce się więcej i więcej.
  W pewnym sensie to opowiadanie uzależnia.
  Nie wiem czy to dobrze dla moich ocen :P
  Ach to zdecydowanie Malika...
  No nic, Tobie również życzę udanego roku i świetnego sylwestra!:)
  Jesteś niesamowita. Po prostu.
  Buziaki przesyłam i życzę Ci jeszcze wiecej weny!:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Boski. *o*
  OMG OMG OMG !! *_*

  Szczęśliwego Nowego Roku !! :3

  OdpowiedzUsuń
 11. PIERWSZA ja nie mogę on jest BOSKI czekam na NEXT :D ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 12. Już nie mogę doczekać się następnego rozdziału :D
  i życzę Ci szczęśliwego nowego roku :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Genialny rozdział chciałabym żeby byli już razem :D
  Nie mogę doczekać się następnego rozdziału. Uwielbiam kiedy rozdział kończy się w takim momencie ja ten chce wtedy czytać więcej i więcej i zżera mnie ciekawość :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Zayn się zmienia chyba xD bo ten inaczej sie zachował dla niej i ona go nienawidzi lol ok a teraz mi powiedz kto wszedł do pokoju ale przypal xD

  OdpowiedzUsuń
 15. no dobra, a tera... to było Boskie! Wszystko jest boskie! Ta relacja między Anastazją a Malik'iem... Chryste, dziewczyno, jak ty to robisz?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobra... może to nie było pierwsze, ale chciało być! :D

   Usuń
 16. Świetny rozdział. Czekam z niecierpliwością na nexta :) Uwielbiam to opowiadanie i zacznę obserwować :) Pzdr

  OdpowiedzUsuń
 17. Wszyscy obstawiali coś w rodzaju tego,że bd on pół nagi czy coś a tu taka niespodzianka z tym pamietnikiem. :d świetny rozdział ! :*

  OdpowiedzUsuń
 18. PIERWSZA!!!!
  BUHAHAHAHAHAHAHAHAHA ^^
  Brak mi słów normalnie. Rozdział był O.o ajndjwpgjmwebkhjauxdjwm!!!!!!!!!!!! Przez ciebie spać nie moge po nocach!!! Każdego dnia sprawdzałam czy nie dodałaś nowego. Zayn sie rozkręca <3 mrrr ,,,
  Ciekawe kto im tam wszedł do pokoju O.o hahahaha Kocham cie!!!!! <3 kiedy następny? XD

  OdpowiedzUsuń
 19. Kocham !!! Rozdział cudowny jak zawsze !!! ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Niedawno znalazłam twojego bloga, a wczoraj i dzisiaj przeczytałam wszystkie rozdziały i pół dnia myślałam o tym opowiadaniu. Piszesz tak ciekawie i niesamowicie, że cały czas chcę czytać tą historię. Ciągle myślę jakie będą następne rozdziały, czym nas tym razem zaskoczysz. Relacje pomiędzy nimi są takie pomieszane, ale dzięki temu bardzo intrygujące. Jak widzę to jak opisujesz te uczucie między nimi to porostu się rozpływam z zachwytu. Całą tą opowieść mogę opisać jednym słowem: ZAJEBISTE! Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest to najlepszy blog jakikolwiek czytałam (a czytałam ich naprawdę wiele).
  Z niecierpliwością czekam na następny rozdział, który będzie na pewno tak świetny jak poprzednie.

  Chyba zaraz znów przeczytam ten rozdział, ponieważ cały czas chcę to czytać.

  Przy okazji życzę ci szczęśliwego nowego roku i żeby był lepszy niż ten. Również życzę dużo weny.
  Pozdrawiam, Karo. <3

  (WOW, to chyba jest mój pierwszy tak długi komentarz, który napisałam na jakimkolwiek blogu. :D)

  OdpowiedzUsuń
 21. Kocham !! Rozdział cudowny jak zawsze !! ;)

  OdpowiedzUsuń
 22. Kocham to opowiadanie:D
  Rozdzial super chce juz nn pozdrawiam:P

  OdpowiedzUsuń
 23. Boskie *-* , Kocham to opowiadanie <3, dzięki że dodajesz tak szybko
  trochę zdziwiła mnie reakcja Zayna ale tak jest zajebiscie :*

  OdpowiedzUsuń
 24. Ekstra rozdział. Udanego sylwestra i weny na 2014 <3

  OdpowiedzUsuń
 25. Oooooo ale zarąbisty rozdział.O kurde nie no masz zarąbistee opowiadanie.Czekam na następne. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 26. Twoje opowiadanie jest genialne. Myślałaś może żeby napisać coś z perspektywy Zayna? Byłoby fajnie poczytać co on o tym myśli :) Nie mogę się doczekać następnego. Udanego Sylwestra <3

  OdpowiedzUsuń
 27. ohhhhhhhhh <3 kochamy Cię, a rozdział jest cuuuuuuuuuuuuudowny <33333333333333333333333 weny i szczęśliwego new roku ;3

  OdpowiedzUsuń
 28. i znowu. i znowu bylam z początku zła na Zayna i Anastazje, ale teraz ? no prosze, jestem z nich dumna ! :) szkoda że wczesniej nie doszło do pocałunku ale.. to juz jest cos, co pod koniec zrobił :D tylko tez wkurza mnie to że wogóle do niej nie zagaduje w szkole. nadal z powodu Gabi ? tutaj akurat wątpie. i cieszę się że Anastazja wkońcu mu to wygarneła.
  haha, był wredny, aby zrobic to co zrobił :D
  mam nadzieje że to nie mama powiedziała to na końcu ;)
  całuski xx

  Klaudia CityLondon

  OdpowiedzUsuń
 29. Ale się dzieje !! Cudownie piszesz !!! Szczesliwego Nowego Roku !!!

  OdpowiedzUsuń
 30. W TAKIM MOMENICIE !?!? ohhh boże xD ŚWIETNE POPROSTU !!! OMG MOGLI SIĘ JUŻ POCAŁOWAĆ xD CZEKAM NA NEXTA :D

  OdpowiedzUsuń
 31. boskie <3 zgadzam sie z tym że możesz napisać coś z perspektywy zayna :D czekam na nn :)

  OdpowiedzUsuń
 32. dlaczego przerwałaś w takim momencie? czekam na nexta :D
  nie mogę się doczekac co będzie dalej xd

  OdpowiedzUsuń
 33. Ręce na Cb opadają! Nie wiem czy Cię chwalić że tak szybko dodałaś rozdział, czy skarcić, że ZNOWU urwałaś w takim momencie. No naprawdę, nie wiem!
  Na początku bloga często powtarzałaś, że akcja się rozkręci. Machałam na to ręką, bo ciągle wszystko szło jak krew z noga. Teraz jak o tym myślę, to określenie "rozkręci się" to za mało. Wszystko idzie z prędkością światła. Nie jestem jakimś ekspertem, ale mam wrażenie, że twoje zdolności też są większe niż na początku. Zawsze byłam zdania, że najważniejsze jest zdanie "zwykłego, szarego " czytelnika, bo czuje lepiej i "prościej" niż jakiś krytyk. No i nie zwraca uwagi na interpunkcje czy składnie, ale na sens. Emmm... Ogólnie to po prostu bardzo podoba mi się rozdział, tylko jakoś dziwnie to ujęłam. Oby tak dalej :)

  Również życzę Ci szalonego sylwestra i obyś spełniła tyle swoich marzeń ile tylko zdołasz w nowych roku! I żebyś dla nas jeszcze dłuuuuuuuuuuugo pisała tak ciekawe opowiadania jak to! Uwielbiam Cię :)

  OdpowiedzUsuń
 34. Boże nareszcie ! Już myślałam że on nigdy jej nie pocałuje ! W ogóle ta jej złość i ta sytuacja o Boże ! I to ostatnie zdanie ! Chce juz nowy rok o nowy rozdział ♥ Wszystkiego dobrego w nowym roku, jeszcze więcej weny i czego jeszcze sobie życzysz :D / Lulu

  OdpowiedzUsuń
 35. Jeju, jeju, jeju. Taka magiczna chwila. *.* Zdecydowanie najlepszy rozdział na tym blogu. Mam nadzieję, że będzie między nimi coś więcej ;D I ta końcówka...

  OdpowiedzUsuń
 36. 70 komentarzy... Dziewczyno, ja marzę o 50, jejuuu jak ja Ci zazdroszczę! :)

  Uhuh robi się gorąco! I to już tak na poważnie. Jestem ciekawa kiedy Anastazja przełamie się i dojdzie do pocałunku, takiego prawdziwego. :3 Mam nadzieję, że z każdym kolejnym rozdziałem Zayn będzie się do niej coraz bardziej zbliżał. :)
  Z jednej strony mówi do niej tak, jakby była tylko kolejną, niedostępną dla niego dziewczyną, którą musi zdobyć. Ale wydaje mi się, że jemu naprawdę na niej zależy - nawet jeśli nie potrafi tego przyznać.
  A za końcówkę ugh, zamorduje! :D

  Również życzę wszystkiego najlepszego w roku 2014, uśmiechu na twarzy i wiele weny na to i kolejne Twoje opowiadania.
  Do następnego. :*

  OdpowiedzUsuń
 37. Znalazłam twój blog wczoraj i ciągle go czytałam wręcz nie mogłam się oderwać. Po prostu zakochałam sie w nim i nie mogę sie doczekać kolejnego jednocześnie błagając cię abyś jak najszybciej dodała następny!!! Serdecznie zapraszam na mój blog dopiero zaczynam więc perfekcji nie będzie;)
  PS. Życze Weny

  OdpowiedzUsuń
 38. WOW !!! Czyżby rodzice wparowali do akcji ??? I love you :*

  OdpowiedzUsuń
 39. jesteś taka genialna !! aa kocham cię taak bardzo ! <3 doprowadzasz mnie to szaleństwa hahhaha lol <3 już po prostu nie mogę się doczekać ii ta końcówka "-Nasti, to twój chłopak? - słyszę w pewnym momencie." boże mistrzostwo ;D czekam na następny ale chyba nie wytrzymam <3 jesteś C-U-D-O-W-N-A i G-E-N-I-A-L-N-A <3 I ja tonie też życzę udanego Sylwestra i żeby przyszły rok był lepszy od tego <3 no i weny to pisania oczywiście !! ale tobie chyba nigdy jej nie zabraknie <3 pozdrawiam ;******

  OdpowiedzUsuń
 40. jest boski *.*
  chce kolejny rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Świetny rozdział:)
  Myślę, że słowa na końcu wypowiedziała mama Anastazji:P
  Czekam na nn.  Życzę ci oczywiście szczęśliwego roku 2014 i dużo weny:*

  OdpowiedzUsuń
 42. taaak bardzo cie kocham dziewczyno! No poprostu piszesz zajebiscie. Nie moge sie doczekac na kolejny rozdzial <3 wielki szacun! Szczesliwego nowego roku i przedewszystkim weny do pisania xx co ty ze mna robisz ugh :D

  OdpowiedzUsuń
 43. kocham kocham kocham

  cudowny

  życzę udanego sylwestra

  OdpowiedzUsuń
 44. KOCHAM ! <3 szczęśliwego i pełnego weny 2014 roku !;*

  OdpowiedzUsuń
 45. Noenienienie! Ja chce następny rozdzial juz teraz, jeszcze w tym roku! Boze, kocham to opowoadanie *.*

  OdpowiedzUsuń
 46. Ach zayn do niej przychodzi :) awww... końcówka taka genialna !
  no i ona ma rację Malik mógłby się też odezwać do niej łaskawie w szkole, skoro i tak do niej przychodzi.
  i jeszcze to " -Nasti, to twój chłopak? - słyszę w pewnym momencie." ~~ uuu czyżby rodzice weszli do pokoju ? XD :)
  już nie możemy doczekać się kolejnego rozdziału :D.
  wesołego sylwestra i szczęśliwego nowego roku ! :D

  OdpowiedzUsuń
 47. Cudowny rozdział ! :* Nadal nie mogę zrozumieć tych nagłych wahań nastroju Zayna, no ale to Malik...jemu możemy wybaczyć :))) Twój blog czytam od samego początku i jest on jednych z moich ulubionych zdecydowanie :*** 2 pozostałe były równie świetne, ale ten jakoś szczególnie przypadł mi do gustu....Może dlatego , że notki pojawiają się tu tak często i masz niezwykłą lekkość pisania historii Zayna i Anastazji ...Bosski blog , naprawdę ! Gorąco pozdrawiam , życzę weny i z niecierpliwością czekam na kolejny rozdział ( i TAKEN ) <3

  OdpowiedzUsuń
 48. Jeeeej!!! Ten rozdział przerewelacyjny. To coś co jest między nimi jest bardzo tajemnicze i intrygujące, że człowiek z rozdziału na rozdział chce coraz więcej i więcej. Wspaniale piszesz, kiedy to czytam mam wrażenie, że przenoszę się do równoległej rzeczywistości i obserwuję to wszystko co tu pisze, a nie czytam. Zazdroszczę ci tego. Podziwiam twój ogromy talent i życzę ci tego, byś nigdy się nie poddawała, nigdy nie zwątpiła, zawsze miała wenę i kiedyś, a może nawet niedługo wydała książkę. Pozdrawiam i czekam na następny :D

  OdpowiedzUsuń
 49. cuuuuuuuuuuuuuuudo !

  OdpowiedzUsuń
 50. Nie no zagiełas mnie. Nic dodać nic ująć
  Vik
  Szczęśliwego... Ale tak naprawdę szczęśliwego Nowego roku. I by. ten następny był lepszy od tego:-*

  OdpowiedzUsuń
 51. końcówka mnie zaszokowała (pozytywnie oczywiście ) :DDD Życzę ci w nowym roku dużo szczęscia ,radości z każdego dnia oraz dalszej takiej weny do pisania bo to jest niesamowite :)))

  OdpowiedzUsuń
 52. Podoba mi się tempo dodawania rozdziałów. Wchodzę na tą stronę i nie mogłam uwierzyć, że widzę 21 rozdział.
  Działo się w nim,, działo. Myślałam, że Malik zażyczy sobie całus w usta, ale chłopak prowadzi teorię małych kroczków i jest bardziej cierpliwy niż ja :)
  Chociaż w drugiej części rozdziału posunął się o duży krok naprzód. Tylko nie spodobała mi się, jego wypowiedź iż przychodzi do Nastki bo lubi wyzwania, a ona nie uległa mu jeszcze. Czyżby to był podręcznikowy "zaliczacz" --> (nie wiem czy jest takie słowo).
  No i chyba najważniejsze pytanie rozdziału, kto wypowiada słowa" -Nasti, to twój chłopak? - słyszę w pewnym momencie." Obstawiam jej brata ")
  Szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 53. awrrr! *__*
  Uwielbiam te relacje między nimi i te wieczorne odwiedziny Zayna ! :>
  Któż to zadał te pytanie na końcu? o.o
  Ten blog niesamowicie wciąga ! C:

  Czekam na kolejny rozdział. :>

  Życzę Ci udanego sylwestra, szczęścia w nowy roku i oby ten 2014 rok przyniósł Ci jeszcze więcej pomysłów na tak genialnie opowiadania ! ♥♥

  Całuję. ♥
  @blue_eyes_9

  OdpowiedzUsuń
 54. My sprawiamy Ci dużo radości komentarzami, ale to działa w dwie strony. Bynajmniej ja cieszę się,że piszesz to opowiadanie i czekam na kolejne rozdziały :-)

  OdpowiedzUsuń
 55. świetny! Podejrzewam,że to może być jej brat, bo jakoś za spokojnie jak na reakcje rodziców :D

  OdpowiedzUsuń
 56. ...i Tobie również Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 57. O rany, pocałunek:D Ciekawe kto to może być :D Czekam z niecierpliwością i również życzę Ci wszystkiego dobrego w Nowym Roku :*

  OdpowiedzUsuń
 58. "Nasti, to twój chłopak?" hahahaha mamusia? Mrr.. Tak razem... W łóżeczku... W jej domu... Rodzice obok... Ona wtulona w niego Aww.. Jak słodzio!
  Vik ;-)

  OdpowiedzUsuń
 59. No i szalonego sylwestra... Nowy rok... Cóż niech będzie lepszy od tego :-*

  OdpowiedzUsuń
 60. Malik zaczyna mnie wkurwiać. tu "wpycha swoją dupe do jej pokoju" a w szkole ją olewa. co to wgl ma być, co?! jeszcze się do niej przystawia....
  mam nadzieję(podejrzewam tak na 100% że to właśnie tak będzie) że to Zayn jest tym jej "chłopakiem".
  wzajemnie (:
  życzę weny i do następnego <3

  OdpowiedzUsuń
 61. Świetny, dziękuję, nawzajem ;d ;*

  OdpowiedzUsuń
 62. Hah rozdział zajebisty nic dodac ująć xD tak patrzę patrzę o 21 rozdział świetnie tempo ^^ ogólnie mówiąc o rozdziale hmm Zayn jest uroczy ze nie był nachalny z tym buziakiem w policzek gdy zaczęłam to czyac to naprawdę myślałam ze odwróci głowę i ona pocałuje go w usta hah jak zawsze xd tym mnie pozytywnie zaskoczylas lecz kurde co mnie wpienilo to to ze Zayn traktuje ja jak powietrze i wgl w szkole a jak przychodzi do niej wieczorem to laduja w łóżku (haha ale to zabrzmiało ;)) ale mówiąc ogólnie rozdział genialny zresztą jak każdy kochana juz nie moge doczekać się następnego bo koncowka hohoho obiecująca xD /Wiki

  OdpowiedzUsuń
 63. Genialny, wspaniały, cudowny, nieziemski! Twój blog jest najlepszym i najciekawszym jakiego czytałam! <3 Życzę ci duuuuuuuuuuuuuuuzo weny i szczęśliwego Nowego Roku :-D

  OdpowiedzUsuń
 64. KOCHAM TWÓJ BLOG BLAGAM DAJ MI ŻYĆ I DADAJ NASTĘPNY

  OdpowiedzUsuń
 65. To jest zajebiste

  OdpowiedzUsuń
 66. Milusio. Tak sobie zasnąć w ramionach Zayna. Awww. A tym tajemniczym ktosiem jest na 100% mamusia :-*
  Lexi

  OdpowiedzUsuń
 67. wczoraj zaczełam czytać twojego bloga i właśnie skończyłam bdbxkjsjcjadndie aa chyba sie uzależniłam! jest niesamowity, strasznie wciąga! czekam na następny rozdzial!! jsjxbjd xx

  OdpowiedzUsuń
 68. Całus w policzek ;* suodko *.*
  "-Nasti, to twój chłopak? - " OMG. Tak bardo jej współczuje! Moja mama wykopała by go. I to nie przez drzwi, tylko okno, nie zważając na wysokość xD
  Przez te zwierzenia Zayna podczas kłótni, troche mnie od siebie odsunął ;c ale co tam! nie wytrzymam bez kolejnego rozdziału ;D
  mojego-jutra-nie-ma.blogspot.com, Di ;*

  OdpowiedzUsuń
 69. O proszę ! Kurde kurde :D To jest boskie ! Uwielbiam te wszystkie emocje, wręcz od nich kipi w tym opowiadaniu. ! W ładnym momencie zakończyłaś!!!! Skandal! Pozdrawiam i weny życzę!

  OdpowiedzUsuń
 70. masakra wchodzę tu pięć razy dziennie sprawdzać czy coś już jest ;)

  OdpowiedzUsuń
 71. 76 Woow... Z każdym kolejnym jest coraz więcej.
  Vik :-*

  OdpowiedzUsuń
 72. uzależnienie, stawiam, że rodzice ich przyłapali XD NORMAL TROUBLE XD

  OdpowiedzUsuń
 73. Zayn chyba cierpi na dwubiegunowość ;O
  Dużo weny, szczęścia, zdrowia, koncertu 1D i wspaniałych wrażeń w 2014 roku! ;D

  OdpowiedzUsuń
 74. JUUUU xD
  Opowiadanie jest super. Wciąga, nie jest takie pospolite jak nie które. An musi być z Zaynem tylko nie za szybko. :P czekam na następny :*
  Ag '-'

  OdpowiedzUsuń
 75. Jejku twój blog jest najlepszym jakiego czytałam w życiu. Tak mi się podoba, ze codziennie po kilka razy sprawdzam czy nie dodalas kolejnego rozdziału :-)

  OdpowiedzUsuń
 76. Kiedy następny rozdział wypatruje po 10 razy dziennie i nie mogę się już doczekać, błagam nie męcz mnie i dodaj następny z życzeniami Weny Anonimka

  OdpowiedzUsuń
 77. O_O oooooo kurde GENIALNE <3333

  OdpowiedzUsuń