sobota, 25 lipca 2015

Przepraszam!

Bardzo długo zwlekałam z ponownym odezwaniem się. Wiem, że zapewne większość z was już tutaj nie zagląda, bo stwierdziła, że porzuciłam bloga, ale to nie prawda.

Wolałabym żeby to był post, w którym mówię wam o tym, że już w przyszłym tygodniu pojawi się następny post, ale niestety nie mogę tego zrobić.

Od końca maja próbuję cokolwiek napisać. Choćby jedno zdanie, ale nie mogę. Z jakiegoś niewiadomego powodu mam blokadę i choć to opowiadanie miałam niemal całe ułożone w głowie to, nie jestem w stanie przelać go na papier.
Drugą sprawą jest brak czasu. Wiem, że to słaba wymówka, bo dużo ludzi tak ma, a mimo to znajduje chwilę na prowadzenie bloga, czy też pisanie, ale ostatnio tak wiele się dzieje, że choć mam wakacje to za choinkę nie daje rady! Jestem tak sfrustrowana, że mam ochotę wyrzucić komputer za okno. Bardzo zależy mi na tym blogu, to chyba jeden, jedyny, który zdobył tak wielu czytelników, a nie mogę przeżyć tego, że was zawodzę.

Może coś przeskoczy mi w głowie i jakimś cudem już pod koniec wakacji coś się tutaj pojawi, ale nic nie będę obiecywać, bo przede mną klasa maturalna (boże czy to rozumiecie! będę pisać maturę w przyszłym roku!!!) oraz prawo jazdy. Bardzo ciężko będzie mi pogodzić to wszystko ze sobą.

Powyższe powody to tylko te najważniejsze. Nie będę wam się rozpisywała na temat moich problemów. Chcę wam tylko uświadomić, że zawieszam tego bloga nie z powodu swoich widzimisie, czy innych pierdół.

Przepraszam was jeszcze raz, bo wiem, że niejedni z was czekali. Ja również przez niemal 2 miesiące miała nadzieję, na to, że jednak sytuacja się poprawi.

Jednak jednego możecie być pewni. Na pewno tutaj wrócę :)
(proszę nie usuwajcie się z obserwatorów, bo tylko dzięki temu będziecie wiedzieć kiedy blog ruszy od nowa)

Pozdrawiam i mam nadzieje, że poczekacie :* <3
__________________________________________
Zapraszam na bloga z recenzjami książek -----> TUTAJ   

8 komentarzy:

 1. Mam nadzieje, że szybko wrócisz. Czekam i będę czekać :) powodzenia ze wszystkimi sprawami :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia kochana we wszystki ♡ ja nadal czekam i będę czekała na next ♡♡ /Kxx

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam z niecierpliwością! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Mam w planach tutaj powrócić, ale w najbliższym czasie niestety nie jest to możliwe ;/

   Usuń